מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרההפלגה חלומית למערב הים התיכון

הפלגה חלומית וכשרה במערב הים התיכון - ברצלונה , ספרד , איטליה

תאריך יציאה : 15.8.19

עם האונייה OASIS OF THE SEAS 

ROYAL CARIBBEAN 

תאריך יציאה :  15.8   תאריך חזרה : 25.8

הפלגה בחברת השייט הטובה בעולם באוניית פאר  במשקל 225,282 אלף טון 

 מסלול הטיול 

 

יום -1 ה ' ת"א – ברצלונה

מיד לאחר ההגעה העברה למלון להתארגנות ולינה. בער בהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור לילי במרכז העיר.

יום 2-  ו'-  ברצלונה

הבוקר נערוך סיור פנורמי בעיר ונצא לביקור בעיירה בניולה, הכפר האולימפי והאיצטדיון בו זכתה ישראל לראשונה במדליה אולמימפית. נעלה להר היהודים, נערוך תצפית על העיר ברצלונה מהפלאו נשיאונל. נמשיך לסיור רגלי "בשדרות הראמבלס" המפורסמות, נמשיך לביקור בשוק הבוקרייה, נסיים את סיורנו בפלאז'ה קטלוניה ובתום הסיור העברה למלון להתארגנות והכנות לקראת השבת.

יום 3 – יום שבת  

יום מנוחה, יום חופשי לסיור רגלי באזור המלון. במוצ"ש לאחר ההבדלה באפשרותכם לצאת למופע פלמנגו בעיר

יום 4  א' – ברצלונה + הפלגה 

לאחר סוף שבוע רגוע בברצלונה המדהימה , אחרי ארוחת הבוקר , נצא לנמל עגינת האוניות., נעלה על האוניה ונצא להפלגה באוניית החלומות -  OF THE SEAS OASIS  אונית הפאר הנראית כעיר צפה, ונצא להפלגה בת 7 לילות במערב הים התיכון לאורך חופיה האקזוטיים של הרביירה הצרפתית, ואיטליה החמה והתוססת  כמפורט בהמשך.

יום 5  ב' – פאלמה דה מיורקה, ספרד

עגינה בשעות הבוקר בנמל , פאלמה דה מיורקה ,ספרד

פלמה דה מיורקה היא עיר הבירה של הקהילה האוטונומית האיים הבלאריים, השייכת לספרד ונמצאת בצפון מערב הים התיכון, לא הרחק מחופי ספרד. כמו כן היא גם עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר באי מיורקה, האי הגדול ביותר בקהילה זו. העיר נקראה בשמות סיוטאט דה מיורקה וסיוטאט לפני מלחמת הירושה הספרדית ועדיין קרויה כך על ידי תושבי מיורקה ( מומלץ לקחת סיור חוף מודרך באוניה או עם מדריך הקבוצה בתשלום )

יום 6 ג' – פרובנס (מרסיי) , צרפת

עגינה בשעות הבוקר בנמל מרסיי שבצרפת.

פרובאנס היא לא רק נופים כפריים ושדות לבנדר אינסופיים. בירת פרובאנס העיר השנייה בגודלה בצרפת היא מרסיי,  שהנמל שלה הוא הנמל המסחרי הגדול ביותר בצרפת ובים התיכון. זוהי עיר מהגרים הומה, עם אוכלוסייה של מיליוני מהגרים מארצות צפון אפריקה לצד קהילה יהודית גדולה, השנייה בגודלה בצרפת( מומלץ לקחת סיור חוף מודרך באוניה או עם מדריך הקבוצה בתשלום ).

 

יום 7  ד' פירנצה  , פיזה , איטליה

עגינה בשעות הבוקר בנמל פירנצה (לה ספציה) באיטליה פפירנצה היא עיר  במרכז איטליה צפונית לרומא, המשמשת כבירת חבל טוסקנה. בעיר ששוכנת על נהר הארנו מתגוררים כ-357,000 תושבים. בפירנצה רבתי מתגוררים קרוב ל-1,500,000 תושבים. היא ידועה בעיקר הודות לפריחתה התרבותית ומרכזיותה בתקופת הרנסאנס והודות לעושר האמנותי והארכיטקטוני שלה. בימי הביניים פירנצה נחשבה למרכז הכלכלה והמסחר באירופה. בעבר כונתה העיר אתונה של ימי הביניים. פירנצה מהווה מוקד משיכה תיירותי ממדרגה ראשונה. מעריכים כי מספר התיירים הפוקדים אותה בשנה הוא כ-5 מיליון. בשנת1982 המרכז ההיסטורי של פירנצה הוכרז אתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. תוכלו לבקר גם במגדל פיזה המפורסם שבאיטליה . ( מומלץ לקחת סיור חוף מודרך באוניה או עם מדריך הקבוצה בתשלום )

 יום 8 ה' – רומא , איטליה

עגינה בשעות הבוקר ברומא , בירת איטליה .

איטליה מתהדרת באחת מערי הבירה היפות והמרתקות בעולם בכלל ובאירופה בפרט, הלא היא רומא (Rome). לכן, למטייל המחפש חופשה אורבנית - רומא היא יעד מצויין. העיר היתה בירתה של האימפריה הרומית העתיקה, בה ישבו מושלי האימפריה וממנה ניהלו את ענייניה. כיום, רומא, היושבת על גדות נהר הטייבר, היא המרכז השלטוני של איטליה ומהווה אטרקציה תיירותית עולמית. ( מומלץ לקחת סיור חוף מודרך באוניה או עם מדריך הקבוצה בתשלום )

 יום 9 ו' – נאפול (קאפרי) איטליה

עגינה אחרונה בטרם נשוב לברצלונה בעיר הדרומית נפולי שבאיטליה, לחופי האי קאפרי המדהים שאל פסגתו ניתן להגיע ברכבל ולצפות בנוף עוצר נשימה ממרומי הר השמש.

"קאפרי" שלמרגלותיה נמצאת המערה הכחולה , בנויה סמטאות צרות ומתפתלות לראש ההר, שרק אוטובוסים מיניאטורים, יכולים לנסוע כאשר הינך עוצר את נשימתך בדרך הטיפוס איתם לפסגה. ( מומלץ לקחת סיור חוף מודרך באוניה או עם מדריך הקבוצה בתשלום )

יום 10 שבת

יום שבת יום מנוחה, זהו יום ים שבה האונייה מפליגה כבר מכניסת השבת ללא עצירה עד יום ראשון בבוקר

בדרכה חזרה לנמל המוצא ב"ברצלונה " .

יום 11 א'

תם ונשלם שייט התענוגות שלנו באונית החלומות, בשעות הבוקר נשוב חזרה לנמל ברצלונה ולאחר שנעבור את ביקורת הגבולות נעלה על האוטובוס וניסע לסיור בעיר ברצלונה בלוויית המדריך, סיורנו יתחיל בכנסיית "סגרדה פמילייה" המשפחה הקדושה גולת הכותרת של העיר ברצלונה יצירת המופת של אנטוניו גאודי. נבקר בקאזה מילה וקאזה בטיו גם הן מיצירותיו של גאודי. משם נעשה דרכנו לפארק גואל בו נראה כמה מיצירותיו של האומן המתחילות מעיצוב טבע ועד עצוב בית השומר במגדל המים המיוחד, נראה את הקתדרלה דל העיר והרבע היהודי ובו בית הכנסת העתיק. נותיר זמן מה לקניות אחרונות ובשעות הערב נעבור לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל מלאים חוויות ורשמים..........................להתראות!!!

המחיר לאדם בחדר זוגי פנימי קטגוריה V4  

                           2,558 €

המחיר כולל:

< >טיסה במסלול ת"א-ברצלונה-ת"א.7 לילות הפלגה באניית הפאר   OASIS OF THE SEAS  ע"ב פנסיון מלאהעברות מ/אל שדה התעופה למלון ולהפלגה.סיור מודרך בעיר ברצלונה .לינה בברצלונה ע"ס חצי פנסיון. טיפים לנותני השירותים בהפלגהמיסי נמל והיטל דלק. מדריך מנוסה מטעם חברת "סנטר נסיעות".חדר פנימי ללא חלון. 

המחיר אינו כולל:

< >שכר מדריך  ע"ס 50 יורו שדרוג לחדר עם מרפסת לסנטרל פארק – $350  לאדםשדרוג לחדר עם מרפסת לים – 650$ לאדם סיורים מודרכים בחופים במהלך ההפלגה הנמכרים על האוניה בלבד.אתרים, וסיורים אשר אינם מופיעים תחת הסעיף כולל.ארוחות אשר אינם מופיעים תחת הסעיף כוללביטוח רפואי ומטען תוספת היטל דלק/מיסים.מע"מ ( במידה ויתייקרו עד מועד היציאה או עד מועד גמר התשלום ) 

סיום ההרשמה להפלגה  15.05.2019

דמי ביטול לאחר ביצוע ההזמנה ואישורה:

עד 60 ימי עסקים לפני מועד ההפלגה : 250 $ לנוסע בחדר זוגי/סינגל

59-30 ימי עסקים לפני מועד ההפלגה : 700 $ לנוסע בחדר זוגי/סינגל

29-8   ימי עסקים לפני מועד ההפלגה : 1500 $  לנוסע בחדר זוגי/סינגל

7-0   ימי עסקים  לפני מועד ההפלגה : 100% דמי ביטול לנוסע בחדר זוגי/סינגל

אין החזרים מכל סיבה לרבות אשפוז.

מומלץ לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל ביטוח דמי ביטול החל מרגע ההרשמה ( תקף  90 יום לפני היציאה )

הערה חשובה :

ישנה אפשרות להאריך את השהות בברצלונה במספר ימים ( בתשלום ) באופן עצמאי ללא מדריך.

אני הח"מ מאשר כי קראתי והבנתי את מסלול הטיול להפלגה לים התיכון              ואת תוכנו לרבות המחיר הכולל ו/או לא כולל ודמי הביטול ומקבל את תנאיו.

ובאתי על החתום

     _________________

ט.ל.ח

דף מידע אוניית החלומות

OASIS OF THE SEAS

אוניות התענוגות מסדרת אואזיס (באנגלית: Oasis-class cruise ship) אשר הייתה ידועה בעבר כ"פרויקט בראשית" (Project Genesis) היא סדרה של אוניות תענוגות השייכות לחברת הספנותרויאל קאריביאן אינטרנשיונל, שהן אוניות הנוסעים הגדולות בעולם נכון לשנת 2018. שתי האוניות הראשונות בסדרה, Oasis of the Seas ו-Allure of the Seas, הושקו בשנים 2009 ו-2010 על ידי מספנות STX Europe בטורקו, פינלנד.

נתונים טכניים

אוניות סדרת אואזיס גדולות בכמעט 45% מאוניות הנוסעים הגדולות ביותר עד לבנייתן, אורכן 360 מטר ותפוסתן ברוטו 225,282 טון. כל אונייה יכולה לארח מעל 5,400 נוסעים ב-2,700 חדרי אורחים.דחק האונייה הוא כ-100,000 טון, מעט פחות מזה של נושאות המטוסים מסדרת נימיץ.

כדי לשמור על יציבות כלי השיט מבלי להגדיל את השוקע במידה רבה, מהנדסי האונייה יצרו לה גוף רחב. לאונייה שוקע של כ-9 מטר, קטן יחסית לגובהו הרב של כלי השיט. אוניות כה רחבות נוטות להיטלטל בחדות לאחר מעבר גל ים, דבר העשוי להפחית מנוחות ההפלגה, אולם נטייה זו מנוטרלת במידה רבה בגלל גודלו העצום של כלי השיט. בעת הפלגת הניסיון באונייה, תוך שנמשכות בתוכה העבודות להשלמת עיצובה הפנימי, היא שטה לאזור סערה ובו גלים בגובה של מעל 12 מטר ורוחות בעוצמות של הוריקן, תוך ששמרה על יציבות טובה.

מלון האונייה ומתקניה[

באוניות מסדרת אואזיס 2,700 חדרי מלון ומתקנים הפרוסים על פני 16 סיפונים. במרכז האונייה נטוע פארק טרופי ובו שבילים המתפתלים בין כ-12,000 עצים וצמחים שונים, שרכים ופרחים. סביב הפארק מבחר גדול של מסעדות. באונייה מבחר גדול של מתקני ספורט, מסלולי ריצה, אולמות משחקים, 21 בריכות שחיה ומתקני ג'קוזי, קיר טיפוס וסנפלינג.

אזורים ייחודיים באוניות אואזיס[

סנטרל פארק-

"שכונה" זו ממוקמת במרכזיהן של אוניות הסדרה ונקראת כך על שם פארק הצמחים סנטרל פארק המצוי באי מנהטן. בדומה לפארק זה, גם "שכונת" "סנטרל פארק" מהווה פארק צמחים גדול ובו פתוח כולו לאוויר, שופע צמחייה טבעית ובו מעל 12,000 צמחים הכוללים בין היתר צמחייה טרופית, במבוק, עצים גבוהים המגיעים לגובה 2.5 קומות, צמחים מטפסים, גפנים וגנים מעוצבים המשלבים בתוכם מגוון יצירות אמנות מרחבי העולם.

הטיילת-

מזכירה באופיה את הטיילת על שפת הים באי קוני איילנד או בעיר אטלנטיק סיטי. גולת הכותרת של "השכונה" והחידוש העיקרי בה הוא ה"תיאטרון הימי" הממוקם בירכתי האונייה: זהו אמפיתיאטרון המשקיף על בריכה בעומק 5.4 מטרים הנחשבת לבריכה העמוקה ביותר באוניות קרוז. המשמשת גם כבריכה לפעילויות מים שונות כגון שיעורי צלילה (בתשלום), משחקי מים ומופעי יום, אך בעיקר כבמה למופעי מים שונים הכוללים בין היתר מופעי מזרקות מרשימים המשולבים באורות ומוזיקה.

רויאל פרומנד- זהו חלל מרכזי המשמש מרכז קניות ובידור ענקי. החלל כולל אף תקרת זכוכית ממנה נשקפת שכונת ה"סנטרל פארק".

אזור הצעירים- זהו האזור הגדול ביותר שהוקדש עד כה לילדים ונוער באוניות נוסעים. הוא משתרע על פני יותר מ-2500 מ"ר וכולל בין היתר:

"שדרת הילדים"-אזור הבילוי והבידור המרכזי, הכולל בין השאר גם מועדוני הפעלה לילדים ונוער.

מבית ROYAL CARIBBEAN

חברת השייט הטובה בעולם