מועדון לקוחות

הצטרפו עכשיו!

הוסף הסרהטיול משפחות אמסטרדם בריסל פריז 8 ימים

הטיול החוויתי ביותר  למשפחות 

אמסטרדם-בריסל-פריז 7 לילות 8 ימים

בטיסות אל על 

תאריכי יציאה: 

10.7   | 24.7  | 14.8 

 

מסלול הטיול

 יום 1 :  תל אביב - פריז
בשעות הבוקר המוקדמות, פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לעיר האורות הכי מתויירת בעולם. מיד עם הנחיתה, נצא לסיור היכרות עם העיר הרומנטית ביותר בעולם. פריס היא אחת מבירות האופנה המרכזיות בעולם ונחשבת למרכז תרבותי ואומנותי. במהלך הסיור נשוט על נהר הסיין ונצפה על כנסיית נוטרדאם המרשימה ביופייה וגודלה אשר לאורכה ולרוחבה ניצבים ציירי פורטרטים שישמחו לצייר את דיוקנכם בדיוק מרבי,  נראה את כנסיית מדלן, כיכר וואן דום הרובע העשיר של פריז, נעבור דרך ה"לובר" על ה "רו דה ריבולי" ונראה את הארמון הקטן והארמון הגדול, את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, הרובע הלטיני, שדרות שאנז – אליזה, קבר החייל האלמוני בשער הניצחון המפורסם, בדרכינו לרובע היהודי העתיק "אמרה" שם נאכל את ארוחת הערב. את הטוב ביותר נשמור לסיום היום, נעלה למגדל מונט פרנס המזדקף מעל העיר שם נוכל להצטלם ולהתפעל מעיר האורות המדהימה ביופייה  . בתום הסיור המרתק, העברה למלון להתארגנות ולינה.

יום 2: פריז - יורודיסני:
היום נבקר בפארק החלומות המפורסם בעולם - יורודיסני .
נפגש עם דמויות ילדות אהובות: מיקי מאוס, שלגיה ושבעת הגמדים, סינדרלה, גופי ועוד דמויות דיסני מפורסמות אשר נצטלם עם כולן . נשיר את השיר " עולם קטן" כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה בה הדמיון והמציאות הופכים לישות אחת.
שלל דמויות צבעוניות , אורות וצלילים קסומים החל מממלכת הפיראטים ועד נסיעה מסעירה ברכבת ההרים בממלכת המערב הפרוע. לא משנה לאן תפנו ביורודיסני תיהנו מחוויה בלתי נשכחת לכם ולילדכם כאחד. בשעת ערב מאוחרת, נשוב למלוננו מלאים חוויות וזיכרונות.

 

יום 3 : פריז - ברוז' – בריסל- אנטוורפן:
בבוקר בעוזבנו את המלון, נפרד מפריז ונצא לכיוון העיר ברוז' שבבלגיה. ברוז' מפורסמת בשל העובדה שהיא נחצית ע"י תעלות רבות לאורכה.נערוך סיור מרתק בעיר המלאה בסמטאות ציוריות ושווקים מעניינים.  לאחר מכן נמשיך בנסיעה לבריסל. נגיע למרכז בריסל ונבקר בכיכר האורות הצבעוניים ה- " גרנד פאלאס" , נראה את הפסל המפורסם ה- " מנקין פיס"- הילד המשתין, אשר הפך לסמל העיר המסמל חופש ושוויון זכויות.בתום הסיור נמשיך בנסיעתנו לאנטוורפן, מרכז יהודי בלגיה וסוחרי היהלומים, להכנות לקראת השבת.. תפילה , קידוש וסעודת שבת בקהילה היהודית 

 

יום 4 : אנטוורפן
יום שבת יום מנוחה, לאחר התפילה קידוש וסעודת השבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון עם מדריך הקבוצה. אחה"צ נקיים עונג שבת עם פיצוחים, שירים וסיפורים..( חוויה של ביחד )במוצ"ש לאחר ההבדלה, באפשרותכם לצאת לסיור רגלי בשדרות המוארים  של אנטוורפן או לצאת לסיור לילי בבריסל  ( תלוי בשעת יציאת השבת ) במרכז הבילויים ההומה אדם והתוסס חיים.... בליווית המדריכה..

 

יום 5 : אנטוורפן - אמסטרדם:
הבוקר בעוזבנו את בלגיה, נצא בנסיעה לכיוון אמסטרדם, בירת הולנד.  אמסטרדם היא עיר של ניגודים - עתיקה ומודרנית, אפרורית ואנרגטית - כשבדבר אחד אין ספק - אמסטרדם היא אחת הערים המעניינות באירופה. בדרכינו, נעצור לביקור בפארק מדורודאם שם נוכל להתרשם מהעיר המיניאטורית האג ... בגמר הביקור, נמשיך לסיור בעיר אמסטרדם , במהלך סיורינו  נראה את ביתה של אנה פרנק והבית שבו גדלה. בשעות אחה"צ, תוכלו בזמן החופשי שינתן, לשוט בתעלות אמסטרדם המפורסמות ולהתרשם מהבתים הצבעוניים. לקראת ערב נעצור לארוחה במסעדה הכשרה למהדרין ובסיומה נעבור לבית המלון  להתארגנות וללינה.

 

יום 6 : אמסטרדם - בילוי לכל המשפחה בפארק השעשועים אפטלינג
היום מחכה לנו יום שכולו כיף מתמשך מבוקר עד ערב! נצא לכיוון פארק ההרפתקאות אפטלינג. זהו אחד מהפארקים הגדולים ביותר בהולנד ומדי שנה מבקרים בו כ- 3 מיליון מבקרים!  נהנה מנסיעה על רכבות הרים, שייט על גונדולות לאורכם של גני הפארק היפה , נעלה על מגלשות שאורכן 524 מטר ונגלוש במהירות 60 קמ"ש ( לאמיצים שבינינו...) . תוכלו לעלות על רכבת ההרים- דה פגסוס שתגרום לשיערכם להתבדר ברוח במהירות נסיעה של 55 קמ"ש ומגובה של 20 מטרים מעל פני האדמה , חוויה מסעירה בת 2 דקות שלא תשכחו. חשבתם שאינכם פחדנים ? נראה אתכם מתמודדים עם ההרפתקה הבאה העומדת בפנינו -ה "פייטון" - רכבת הרים מהירה ומסחררת הנוסעת במהירות של 85 קמ"ש לאורך 750 מטר בזמן של 2 דקות בלבד! חוויה מרגשת שבחיים לא תשכחו.
לאחר שנסדיר את קצב הנשימה תוכלו להירגע וליהנות באחת האטרקציות הרגועות יותר כגון: פארק הפיות החלומי , ביקור בבית הרוחות וכמובן תוכלו ליהנות ממבחר בתי קפה ומסעדות. בתום יום בילוי מהנה זה, ניסע לארוחת ערב ומשם נשוב למלוננו עייפים אך מרוצים.

 

יום 7: אמסטרדם - כפרי הדייגים – וולנדאם- זנס-סכאנס
בבוקר נצא לסיור לכפר הדייגים וולנדאם שם נשמע את הסיפור על המאבק המתמשך של תושבי הולנד בסכנת ההצפה. נתרשם מהבתים המצוירים והלבוש ההולנדי הטיפוסי. נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ. נבקר בחוות גבינות ונלמד על תהליך ייצור הגבינות ההולנדיות. משם נמשיך לביקור בכפר טחנות הרוח זנס-סכאנס אשר הפכו לסמלה של הולנד. לקראת אחר הצהריים, נשוב לאמסטרדם להמשך הסיור. נתרשם מהתעלות, הבתים המיוחדים בעלי מבנה צר וארוך ומהגשרים הקצרים האופייניים להולנד. נראה את המדרחוב המציע שלל חנויות מרהיבות, ( יתאפשר גם זמן חופשי לקניות ) נראה את כיכר הדאם וארמון המלכה המפורסם..

ולאחר ארוחת הערב, נשוב למלון ללינה.

 

יום 8 :  אמסטרדם – תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, השלמת סיורים באמסטרדם וזמן חופשי לקניות ובשעות אחה"צ התארגנות ונסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

תם ונשלם טיולנו המלא חוויות................להתראות.

המחיר כולל:

*טיסות

טיסות אל על ישירות  במסלול: תל אביב- פריז  אמסטרדם – תל אביב.

 *הדרכה
מדריך ישראלי וותיק ומנוסה מצוות מדריכי טיולי   סנטר נסיעות

*כניסות לאתרים

פריז
· שייט על נהר הסיין.
· יום בילוי ביורודיסני.
· טיול מקיף בפריז.
· מגדל מונט פרנס.

אמסטרדם
· כניסה למדורודאם .
· ביקור בכפר הדייגים וולנדאם.
· ביקור באפטלינג – פארק השעשועים .
· ביקור בחוות גבינות.
· ביקור בבית חרושת לקבקבי עץ.
· יום סיור מקיף באמסטרדם.

בלגיה
· סיור מקיף בברוז' ובריסל.

מסים : היטל דלק ומיסים בארץ ובחו"ל. נכון ליום 1.1.2017

לינה:
בתי מלון בדרגת תיירות טובה.

מקלחות:
אמבטיה ושירותים צמודים בחדרים

אוכל:
ארוחות בוקר קונטיננטליות בסגנון מזנון קר מדי יום בפריז. מזנון חם באמסטרדם   ואנטוורפן בתוספת של חלב ישראל + שוקולד למריחה + גבינה מותכת כשרה ופת ישראל + 2 ארוחות שבת כיד המלך חמות וכשרות בקהילה היהודית באנטוורפן. + 4 ארוחות ערב  חמות ובשריות במסעדות כשרות למהדרין

תחבורה:
אוטובוס תיירים נוח וממוזג

חשוב לדעת:

< >החברה רשאית לבצע  שינויים בסדר הימים, הלינות, הביקורים באתרים השונים המופיעים במסלול הרצ"ב, בהתאם וע"פ שעות הביקורים ואישורי הטיסות הניתנות ע"י חברות התעופה השונות .המחיר מותנה במינימום 30 נוסעים משלמים. 

המחיר לא כולל:
שירותי סבלות במלונות וטיפים לנהג ומדריך הקבוצה..
כל תוספת שתתווסף במחיר היטל הדלק ו/או המיסים החל מיום 1.1.17  ועד יום היציאה.
הוצאות בעלות אופי אישי, לרבות תוספת חדר ליחיד.
יציאה ו / או חזרה שלא במסגרת הקבוצה תהיה כרוכה בתוספת של 50 $  עמלת משרד + תוספת דמי השינוי שיקבע ע"י חברת התעופה בהתאם לפיניון הטיסה המבוקשת.
ביטוח רפואי ומטען ( מומלץ לעשות ביטוח הכולל ביטוח דמי ביטול החל מרגע ההרשמה )

המסלול מתאר את האתרים ומקומות הביקור, אך לא בהכרח את הסדר אשר יכול להשתנות בהתאם לזמני הטיסה, מצב התנועה בדרכים וזמני כניסת שבת.

אני הח"מ מאשר כי קראתי והבנתי את מסלול הטיול ארה"ב מחוף לחוף       

 USA/678/19 ואת תוכנו לרבות המחיר הכולל ו/או לא כולל ודמי הביטול ומקבל את תנאיו.

ובאתי על החתום

     _________________